BP Taşıtmatik | İş Birlikleri

BP Taşıtmatik

Hemen Başvurmak İçin Tıklayın

Visa Ticari Kart kullanan şirketler BP Taşıtmatik'te akaryakıt alırken kazanıyor.

Detaylar

 • Bu kampanya 01.11.2021 ile 31.12.2021 tarihleri arasında geçerli olup kampanyadan yararlanmak için 01.11.2021 ile 31.12.2021 tarihleri arasında BP Petrolleri A.Ş.’ye www.bptasitmatik.com websayfası üzerindeki form ile başvuruda bulunulması ve BP ile taşıtmatik sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. BP kendi takdirinde olmak üzere sözleşmeyi imzalar.
 • Kampanya sadece bp tasitmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kart sahibi tüzel kişi ve/veya tacirler için geçerlidir. Müşteri tarafından, anlaşma imzalandıktan sonra iletilecek olan kredi kartı tanımlama ekranında VISA Ticari Kart tanımlaması yapılmaması durumunda müşteri Kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında, bp tasitmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kart sahibi şirketlere araç sayılarına göre taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %7’ye varan indirim sağlanacaktır. Bu indirime ek olarak Visa Ticari Kart ile ilk kez bp taşıtmatik sistemine kaydolan ve BP ile taşıtmatik anlaşması imzalayan ilk 1000 müşteriye 01.11.2021 ile 31.12.2011 tarihleri arasında VISA Ticari Kartları üzerinden bp Taşıtmatik Sistemi ile alınan ve müşteriye fatura edilen akaryakıt bedelinin %5’i; 1 kereye mahsus olmak ve herhalükarda bu tutar, kdv dahil 500 TL’yi geçmemek kaydıyla müşterinin 20.01.2022 tarihli akaryakıt faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Alımların Visa Ticari Kartlar ile yapılmaması durumunda müşteriye herhangi bir ek indirim sağlanmayacaktır.
 • Araç sayılarına göre verilecek indirim oranları aşağıdaki gibi olup, BP’nin bu indirim oranlarını dilediği zaman değiştirme hakkı saklıdır. Müşteri taşıtmatik anlaşması süresince alımlarını Visa Ticari Kart üzerinden yapmaması durumunda belirtien iskonto oranlarından faydalanamayacaktır.
  Araç Sayısı İskonto Oranı
  1-10 5%
  11-25 6%
  26+ 7%
 • BP ve Visa dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar bp.com.tr ve visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.
 • Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan BP, Visa ve/veya iştirakleri sorumlu değildir.
 • Visa ve/veya BP mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Visa ve/veya BP kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İndirim oranları ve indirimleri kazanma şartları, BP tarafından, istenildiği zaman değiştirilebilir
 • Kampanya koşulları hakkında bilgi ve şikayet talebi için visa-support@bp.com adresine ulaşabilirsiniz.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan BP ve/veya iştirakleri sorumlu değildir. Hizmetle ilgili süreçlerde yaşanabilecek teknik problem ve aksaklıklar için visa-support@bp.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Başvurmak İçin Tıklayın
HEMEN BAŞVUR account_circle GİRİŞ