BP Taşıtmatik | BP TAŞITMATİK’TE %2 İNDİRİME EK VİSA TİCARİ KREDİ KARTI İLE İLK FATURADA İLAVE %10 İNDİRİM!

BP Taşıtmatik

Hemen Başvurmak İçin Tıklayın

BP TAŞITMATİK’TE %2 İNDİRİME EK VİSA TİCARİ KREDİ KARTI İLE İLK FATURADA İLAVE %10 İNDİRİM!

Visa Ticari Kredi Kartı sahiplerine özel BP Taşıtmatik’te %2 indirime ek olarak Visa Ticari Kredi Kartı ile taşıtmatik sistemine kayıt olanlara ilk faturada ilave %10 indirim!

 • Bu kampanya 06.01.2022 ile 30.06.2022 tarihleri arasında geçerli olup kampanyadan yararlanmak için 06.01.2022 ile 30.06.2022 tarihleri arasında BP Petrolleri A.Ş.’ye www.bptasitmatik.com websayfası üzerindeki form ile başvuruda bulunulması ve BP ile taşıtmatik sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. BP kendi takdirinde olmak üzere sözleşmeyi imzalar.
 • Kampanya sadece bp tasitmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kredi Kartı sahibi tüzel kişi ve/veya tacirler için geçerlidir. Müşteri tarafından, anlaşma imzalandıktan sonra iletilecek olan kredi kartı tanımlama ekranında VISA Ticari Kredi Kartı tanımlaması yapılmaması durumunda müşteri Kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında, bp tasitmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kredi Kartı sahibi şirketlere araç sayılarına göre taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %2 indirim sağlanacaktır. Bu indirime ek olarak Visa Ticari Kredi Kartı ile ilk kez bp taşıtmatik sistemine kaydolan ve BP ile taşıtmatik anlaşması imzalayan ilk 500 müşteriye sisteme giriş tarihinden sonraki VISA Ticari Kredi Kartları üzerinden bp Taşıtmatik Sistemi ile alınan ve müşteriye fatura edilen akaryakıt bedelinin %10’u; 1 kereye mahsus olmak ve herhalükarda bu tutar, kdv dahil 1000 TL’yi geçmemek kaydıyla müşteriye iskonto fark bedeli faturası kapsamında geri ödenecektir. Alımların Visa Ticari Kredi Kartları ile yapılmaması durumunda müşteriye herhangi bir indirim ve geri ödeme sağlanmayacaktır.
 • BP’nin bu indirim oranlarını dilediği zaman değiştirme hakkı saklıdır. Müşteri taşıtmatik anlaşması süresince alımlarını Visa Ticari Kredi Kartı üzerinden yapmaması durumunda belirtien iskonto oranlarından faydalanamayacaktır.
 • Kampanya sadece Visa ticari kredi kartı ile işlem yapan müşteriler için geçerli olacaktır. Ticari banka kartı ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • BP ve Visa dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar bp.com.tr ve visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.
 • Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan BP, Visa ve/veya iştirakleri sorumlu değildir.
 • Visa ve/veya BP mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Visa ve/veya BP kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İndirim oranları ve indirimleri kazanma şartları, BP tarafından, istenildiği zaman değiştirilebilir.
 • Kampanya koşulları hakkında bilgi ve şikayet talebi için visa-support@bp.com adresine ulaşabilirsiniz.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan BP ve/veya iştirakleri sorumlu değildir. Hizmetle ilgili süreçlerde yaşanabilecek teknik problem ve aksaklıklar için visa-support@bp.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Başvurmak İçin Tıklayın
HEMEN BAŞVUR account_circle GİRİŞ